Relaxace pro tělo i duši

Privátní vířivka

Pro celkovou relaxaci můžete využít privátní vířivku v romantickém podzemí zámku s krbovými kamny, reprodukovanou hudbou a svíčkami. Vířivka je určena pro 2 osoby, vždy s čerstvě napuštěnou vodou pro Vás, nabízíme možnost použití přírodní koupelové soli. Vířivka je přístupná jak ubytovaným hostům, tak široké veřejnosti. Použití vířivky v letních měsících je možné pouze v případě příznivých klimatických podmínek (tah komína krbových kamen).

Vířivku je nutné objednat nejpozději den předem. 

Služba obsahuje: pobyt ve vířivce po dobu 2 hodin, džbán vody s citronem, sklenice, 2x ručník.

V případě zájmu je možné objednat láhev vína či sektu, případně jiné nápoje či ovoce. Pokud chcete udělat radost svým blízkým nabízíme dárkové poukazy na relaxaci ve vířivce.

Masáže

Zámek Úsobí nabízí pro ubytované hosty a širokou veřejnost rekondiční a sportovní masáže celého těla či masáže částečné. Na rozsahu masáže se domluvíte se zkušenou masérkou. Obvyklá doba masáže je dle rozsahu je minimálně 30 minut (např. masáž zad bez šíje) až 120 minut (masáž celého těla). K masáži jsou používány různé druhy parafinových a rostlinných olejů, aromatizovaných či přírodních.

Masáže je nutné objednat nejpozději den předem.

Pokud chcete udělat radost svým blízkým nabízíme dárkové poukazy na rekondiční a sportovní masáže v hodnotě kterou si zvolíte.