Svatby na zámku

Zámek Úsobí je svou romantickou scenérií a překrásným parkem tou pravou volbou pro Váš velký den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb.         Náš zámek nabízí na jednom místě obřad, hostinu i ubytování.

Svatby na zámku Úsobí jsou dostupné všem a záleží pouze na Vás jaké svatební služby si od nás objednáte. Doporučujeme rezervaci termínu s dostatečným předstihem. Kdykoliv po předchozí domluvě je možná nezávazná konzultace s prohlídkou zámku.


Obřad

Své ANO si můžete říci v zámeckém parku pod širým nebem nebo ve vnitřních prostorách zámku.

Váš církevní i civilní svatební obřad můžeme uspořádat také ve vysvěcené zámecké kapli sv. Panny Marie.


Hostina

Pro slavnostní hostinu můžete využít Rytířský a Erbovní sál, které jsou navzájem propojeny. Tyto sály jsou dostatečné prostorné pro velké svatby a mají příjemnou slavnostní atmosféru.

Další možností je Šenk u Bílé Paní, který se nachází na nádvoří zámku. Přímo na nádvoří je vyvýšený dřevěný taneční parket a kamenný krb vhodný na grilování.


Svatební služby

Svatební agentura Noblesa

Každá svatba je pro nás důležitá a jedinečná, proto se snažíme klientům naslouchat a jejich přání a představy měnit ve skutečnost.

S námi budete mít profesionalitu a záruku, že Váš den bude jedinečný.

  • Společně s Vámi vypracujeme koncept a design celé svatby, vytvoříme floristické vazby a výzdobu.
  • Svatební hostinu, grilování či raut připraví naši odborníci gastronomického stylu dle Vašich požadavků a možností s individuálním přístupem.
  • V nabídce máme vše od svatebních dortů, přes fotografa, video, hudbu ať živou či reprodukovanou, svatební dopravu, svatební tiskoviny, prstýnky až po půjčovnu svatebních šatů a dekorací.
  • Zajistíme na zámek kadeřnici i vizážistku.
  • Samozřejmostí je koordinace svatebního dne
  • Zajišťujeme zásnuby, obnovení sňatku, křtiny, firemní večírky a rodinné oslavy.