Friends
Nabídka pro větší skupiny

Ušito na míru pro větší skupiny

Cena od 430 Kč na osobu.

Jste větší skupina a hledáte pronájem na víkend, týden, silvestr, prodloužený velikonoční nebo jiný sváteční víkend? Pak jste u nás správně. Přijeďte si užít unikátní pobyt na historickém, dobově zařízeném zámku Úsobí, kdy celý zámek bude rezervován jen pro Vás.

Nabídka je ideální pro větší skupiny, kurzy nebo rodinná setkání. Maximální kapacita je 45 osob. Zámek disponuje 25 pevnými lůžky, 10 přistýlkami a mnoha matracemi. Při tomto typu obytování je potřeba počítat se sdílením ložnic více osobami a umístěním přistýlek do apartmánů.

V ceně není započítán pronájem Rytířského a Erbovního sálu.

Skupina do 35 osob

17 500 Kč/noc

Každá další osoba 500 Kč/noc

Skupina do 35 osob na 4 a více nocí

(14% sleva)

15 000 Kč/ noc

Každá další osoba 430 Kč/noc

Jídlo a pití

Jídlo a pití není započítáno v ceně Friends balíčků. K vlastnímu vaření můžete využít zámeckou kuchyň včetně gastro vybavení. V případě zájmu Vám zajistíme catering nebo večerní grilování na zámeckém nádvoří.

Odpoledne a večer Vás zveme na posezení do našeho klubu (zámeckého šenku) nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný Vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete

Přes den můžete využít mnoho aktivit v okolí nebo vyrazit na výlet po turistické značce přímo ze zámku. Inspirovat se můžete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí.

Pokud jsou součástí Vaší skupiny děti, můžete také strávit den odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřisti (vstup na vlastní nebezpečí!). Na hřišti si užijete trampolínu, velkou klouzačku, pískoviště, slackline a lanovou houpačku.