Friends

Nabídka pro větší skupiny


19 250 Kč/noc

Ušito na míru pro větší skupiny

Jste větší skupina a hledáte pronájem na víkend, týden, silvestr, prodloužený velikonoční nebo jiný víkend? Pak jste u nás správně. Přijeďte si užít unikátní pobyt na historickém, dobově zařízeném zámku Úsobí, kdy celý zámek bude uzavřen jen pro vás.

Nabídka je ideální pro větší skupiny, kurzy nebo rodinná setkání. Rádi Vám zašleme bližší informace včetně kapacity a rozmístění lůžek v našich apartmánech a pokojích. Neváhejte nás kontaktovat na info@zamekusobi.cz.

Součástí balíčku je

  • Ubytování v zámeckých apartmánech a pokojích
  • Zapůjčení zámecké kuchyně včetně gastro vybavení
  • Vytápění v chladných dnech
  • Závěrečný úklid

Součástí balíčku není

  • Rytířský a Erbovní sál: máte-li o tyto prostory zájem, rádi vám připravíme individuální nabídku
  • Vytápění zámeckých prostor krbovými kamny: rádi poskytneme za příplatek 300 Kč za kamna na den
  • Jídlo a pití: k vlastnímu vaření můžete využít zámeckou kuchyň, kterou máte v ceně i s kompletním gastro vybavením. V případě zájmu vám zajistíme catering nebo večerní grilování na zámeckém nádvoří. Odpoledne a večer vás zveme na posezení do našeho zámeckého šenku nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete

Přes den můžete využít mnoho aktivit v okolí nebo vyrazit na výlet po turistické značce přímo ze zámku. Inspirovat se můžete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí.

Pokud jsou součástí Vaší skupiny děti, můžete také strávit den odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřisti (vstup na vlastní nebezpečí!). Na hřišti si užijete trampolínu, velkou klouzačku, pískoviště, slackline a lanovou houpačku.

Důležité vědět: Všude se musí po schodech, nikde není bezbariérový přístup. Kouření uvnitř celého objektu není možné, prostor pro kuřáky je venku na nádvoří. Prosíme nebrat sebou domácí miláčky. Přístupné jsou hostům všechny prostory kromě soukromé zóny v přízemí ve východním křídle zámku.