Family

Nabídka pro rodiny

2 dospělí + 2 děti do 10 let ZDARMA

2600 Kč/noc

Cena zahrnuje ubytování bez jídla, můžete přiobjednat snídani či polopenzi.

4 dospělí + 4 děti do 10 let ZDARMA

4500 Kč/noc

Cena zahrnuje ubytování bez jídla, můžete přiobjednat snídani či polopenzi.

Přijeďte s rodinou a přáteli

Náš dámský apartmán je svou dispozicí jako stvořený pro pobyt větší rodiny nebo dvou spřátelených rodin, kterým nevadí sdílený salónek, koupelna a kuchyňka. Minimální délka pobytu s využitím FAMILY balíčku je 3 noci.

Dispozice apartmánu

Dámský apartmán nabízí na celkové ploše 96,7 m2 dvě prostorné oddělené ložnice a společný salónek. V každé ložnici je manželská postel a možnost 2 přistýlek. Do ložnic se vstupuje přes společný velký salónek, kde je umístěno jedno historické lůžko, které je také možné využít.

Z jedné z ložnic se vstupuje do malé kuchyňky, která je vybavena zařízením pro ohřátí a přípravu jednoduchých jídel, snídaní a svačin. Uvědomujeme si, že přístup do kuchyňky přes ložnici není optimální, ale bohužel nebylo možné vyřešit dispozici apartmánu v historických zámeckých prostorech jinak.

Ze stejné ložnice, ze které vstoupíte do kuchyňky, se také nacházejí dveře, které vás dovedou přímo do zimní zahrady a zámeckého parku. Ráno tedy vypustíte děti rovnou ven do francouzského parku, odkud je to jen pár metrů na dětské hřiště.

Prostorná koupelna je přístupná z malé chodbičky hned za vstupními dveřmi do apartmánu.

Jídlo a pití

Jídlo a pití není započítáno v ceně Family balíčku. Nabízíme možnost přiobjednání snídaně nebo polopenze. Obědy zámek nezajišťuje, můžete využít kuchyňku v apartmánu nebo restaurace v okolních obcích. Rádi vám poradíme, kam se vydat.

Odpoledne a večer vás zveme na posezení do našeho klubu (zámeckého šenku) nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete...

Nechte se inspirovat naším návrhem aktivit na 5 dní:

  • 1. den: ZOO Jihlava, vodní ráj, případně rodinné centrum Robinson
  • 2. den: westernové městečko
  • 3. den: třetí den bývá náročný, proto doporučujeme aktivity přímo na zámku - dětské hřiště, kulečník, petanque, šipky, stolní fotbal, kroket, badmington, ping-pong, koloběžky, rybolov...
  • 4. den: Pelhřimov (město rekordů), poutní místo Křemešník
  • 5. den: hrady Orlík nebo Lipnice

Váš čas u nás můžete také strávit odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřišti (vstup na vlastní nebezpečí!) s trampolínou, velkou klouzačkou, pískovištěm, slackline a lanovou houpačkou. Můžete také vyrazit na výlet po turistické značce přímo od zámku. Další možnosti najdete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí.