Family
Nabídka pro rodiny

Přijeďte s rodinou a přáteli

Náš dámský apartmán je svou dispozicí jako stvořený pro pobyt větší rodiny nebo dvou spřátelených rodin, kterým nevadí sdílený salónek, koupelna a kuchyňka.

Dispozice apartmánu

Dámský apartmán nabízí na celkové ploše 96,7 m2 salónek a dvě prostorné oddělené ložnice. V každé ložnici je manželská postel a možnost 2 přistýlek. Do ložnic se vstupuje přes společný velký salónek, kde je umístěno jedno historické lůžko, které je také možné využít.

Z jedné z ložnic se vstupuje do malé kuchyňky, která je vybavena zařízením pro ohřátí a přípravu jednoduchých jídel, snídaní a svačin. Uvědomujeme si, že přístup do kuchyňky přes ložnici není optimální, ale bohužel nebylo možné vyřešit dispozici apartmánu v historických zámeckých prostorech jinak.

Ze stejné ložnice, ze které vstoupíte do kuchyňky, se také nacházejí dveře, které Vás dovedou přímo do zimní zahrady a zámeckého parku. Ráno tedy vypustíte děti rovnou ven do francouzského parku, odkud je to jen pár metrů na dětské hřiště.

Prostorná koupelna je přístupná z malé chodbičky hned za vstupními dveřmi do apartmánu.

1 rodina

2 dospělí + 2 děti do 15 let na přistýlce ZDARMA

(Při využití jedné ložnice)

2 100 Kč/noc

1 rodina na 4 a více nocí

2 dospělí (14% sleva) + 2 děti do 15 let na přistýlce ZDARMA

(Při využití jedné ložnice)

1 800 Kč/noc

2 rodiny

4 dospělí + 4 děti do 15 let na přistýpce ZDARMA

(Při využití obou ložnic)

3 700 Kč/noc

2 rodiny na 4 a více nocí

4 dospělí (14% sleva) + 4 děti do 15 let na přistýlce ZDARMA

(Při využití obou ložnic)

3 200 Kč/noc

Jídlo a pití

Jídlo a pití není započítáno v ceně Family balíčků. Nabízíme však možnost přiobjednání snídaně (100 Kč) nebo polopenze (250 Kč). Obědy zámek nezajišťuje, můžete využít kuchyňku v apartmánu nebo restaurace v okolních obcích. Rádi Vám poradíme, kam se vydat.

Odpoledne a večer Vás zveme na posezení do našeho klubu (zámeckého šenku) nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný Vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete...

Pro aktivní využití Vašeho pobytu u nás, se můžete inspirovat naším návrhem na 5 dní:

  • 1. den: ZOO Jihlava, vodní ráj, případně rodinné centrum Robinson
  • 2. den: westernové městečko
  • 3. den: třetí den bývá náročný, proto doporučujeme aktivity přímo na zámku - dětské hřiště, kulečník, petanque, šipky, stolní fotbal, kroket, badmington, ping-pong, koloběžky, rybolov...
  • 4. den: Pelhřimov (město rekordů), poutní místo Křemešník
  • 5. den: hrady Orlík nebo Lipnice

Váš čas u nás můžete také strávit odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřišti (vstup na vlastní nebezpečí!) s trampolínou, velkou klouzačkou, pískovištěm, slackline a lanovou houpačkou. Můžete také vyrazit na výlet po turistické značce přímo od zámku. Další možnosti najdete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí.