Economy
Nabídka ubytování pro nenáročné

Nabídka je ideální pro méně náročné skupiny cyklistů nebo turistů. Máme pro Vás skromnější variantu ubytování ve zrekonstruované vestavbě, využívané před rokem 1989.

V současné době je k dispozici 11 lůžek ve 4 pokojích (1 dvoulůžkový a 3 trojlůžkové). Každý pokoj má své vlastní WC s umyvadlem. Do 2 sdílených koupelen se sprchovým koutem se vstupuje ze společné chodby. Další pokoje se připravují.

Cena za osobu

450 Kč/noc

Economy pokoje mají k dispozici společný prostor s pohovkou a konferenčním stolkem a přístupovou chodbu s umělecky vyřezávaným schodištěm.

Jídlo a pití

Jídlo a pití není započítáno v ceně Economy balíčků. Můžete si přiobjednat snídani (100 Kč) nebo polopenzi (250 Kč).

Odpoledne a večer Vás zveme na posezení do našeho klubu (zámeckého šenku) nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný Vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete

Přes den můžete využít mnoho aktivit v okolí nebo vyrazit na výlet po turistické značce přímo ze zámku. Inspirovat se můžete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí.

Pokud jsou součástí Vaší skupiny děti, můžete také strávit den odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřisti (vstup na vlastní nebezpečí!). Na hřišti si užijete trampolínu, velkou klouzačku, pískoviště, slackline a lanovou houpačku.