Economy

Nabídka ubytování pro nenáročné

1 noc s polopenzí

970 Kč / osoba

Při obsazenosti pokoje jednou

osobou 1170 Kč

Máme pro vás skromnější variantu ubytování ve zrekonstruované vestavbě, využívané před rokem 1989. Nabídka je ideální pro méně náročné skupiny cyklistů, turistů a cestovatelů.

Máme k dispozici 4 pokoje, dva dvoulůžkové a dva třílůžkové. Do každého pokoje je možné umístit přistýlku. Každý pokoj má svou vlastní koupelnu se sprchou a WC.

Jídlo a pití

Součástí balíčku je snídaně a večeře. Odpoledne a večer vás zveme na posezení do našeho klubu (zámeckého šenku) nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete

Přes den můžete využít mnoho aktivit v okolí nebo vyrazit na výlet po turistické značce přímo ze zámku. Inspirovat se můžete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí. Pokud jsou součástí vaší skupiny děti, můžete také strávit den odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřisti (vstup na vlastní nebezpečí!). Na hřišti si užijete trampolínu, velkou klouzačku, pískoviště, slackline a lanovou houpačku.

Společné prostory v podkroví

  • Dětská herna
  • Posezení: gauč se dvěma křesly a konferenčním stolkem, umělecky vyřezávané schodiště
  • Lednice: je umístěna o patro níže (pod schodištěm)

Důležité vědět: Všude se musí po schodech, nikde není bezbariérový přístup. Kouření uvnitř celého objektu není možné, prostor pro kuřáky je venku na nádvoří. Prosíme nebrat sebou domácí miláčky. Přístupné jsou hostům všechny prostory kromě soukromé zóny v přízemí ve východním křídle zámku.