Economy
Nabídka ubytování pro nenáročné

Cena za osobu

600 Kč/noc se snídaní

Při obsazenosti pokoje jednou osobou 800 Kč

Máme pro vás skromnější variantu ubytování ve zrekonstruované vestavbě, využívané před rokem 1989. Nabídka je ideální pro méně náročné skupiny cyklistů, turistů a cestovatelů.

V současné době je k dispozici 5 pokojů pro celkem 17 osob (12 lůžek + 5 přistýlek). Tři pokoje jsou dvoulůžkové, dva třílůžkové, do každého pokoje je možné umístit jednu přistýlku. Dispozice jednotlivých pokojů jsou uvedeny níže.

Jídlo a pití

Snídaně je součástí Economy balíčku, večeři si můžete přiobjednat (160 Kč). Odpoledne a večer vás zveme na posezení do našeho klubu (zámeckého šenku) nebo na nádvoří, kde si vychutnáte kávu, chotěbořské pivo, výborná vína z vinařství Zapletal nebo jiný vámi oblíbený drink.

U nás se nudit nebudete

Přes den můžete využít mnoho aktivit v okolí nebo vyrazit na výlet po turistické značce přímo ze zámku. Inspirovat se můžete v naší nabídce aktivit v okolí zámku Úsobí. Pokud jsou součástí vaší skupiny děti, můžete také strávit den odpočinkem v zámeckém parku, kde se děti vyřádí na našem hřisti (vstup na vlastní nebezpečí!). Na hřišti si užijete trampolínu, velkou klouzačku, pískoviště, slackline a lanovou houpačku.

Dispozice pokojů

  • Pokoj 1: kapacita 2 osoby + dítě (manželská postel, možnost dětské postýlky nebo případně i přistýlky, umyvadlo a WC na pokoji, koupelna se sprchou je společná s pokojem č. 2 a je umístěna přes chodbu naproti pokoji).
  • Pokoj 2: kapacita 4 osoby (manželská postel, jednolůžko, možnost 1 přistýlky, umyvadlo a WC na pokoji, koupelna se sprchou je společná s pokojem č. 1 a je umístěna přes chodbu naproti pokoji).
  • Pokoj 3: kapacita 4 osoby (manželská postel, jednolůžko, možnost 1 přistýlky, umyvadlo a WC na pokoji, koupelna se sprchou určená pouze pro tento pokoj je umístěna přes chodbu naproti pokoji).
  • Pokoj 4: kapacita 3 osoby (manželská postel, možnost 1 přistýlky, koupelna se sprchou a WC na pokoji).
  • Pokoj 5: kapacita 3 osoby (manželská postel, možnost 1 přistýlky, koupelna se sprchou a WC na pokoji).
  • Společné posezení v podkroví: gauč se dvěma křesly a konferenčním stolkem, přístupová chodba s umělecky vyřezávaným schodištěm.
  • Společná lednice: je umístěna o patro níže pod umělecky zdobeným schodištěm.

Důležité vědět: Všude se musí po schodech, nikde není bezbariérový přístup. Kouření uvnitř celého objektu není možné, prostor pro kuřáky je venku na nádvoří. Prosíme nebrat sebou domácí miláčky. Přístupné jsou hostům všechny prostory kromě soukromé zóny v přízemí ve východním křídle zámku.