Cimbálová muzika Milana Broučka

Upozorňujeme případné zájemce, že páteční koncert Cimbálové muziky Milana Broučka na zámku Úsobí je již plně obsazen. Pokud máte o koncert zájem a nemáte rezervaci, prosím zavolejte během pátku na telefonní číslo 737 543 963, zda se nějaké místo uvolnilo. 
Děkujeme za pochopení.

Cimbálovka, jak jste ji ještě neslyšeli

Zámek Úsobí Vás zve na koncert cimbálové muziky Milana Broučka (CMMB). Ačkoliv se může zdát, že svým nástrojovým obsazením a názvem spadá především do kategorie "lidová hudba", není tomu tak. 

Členové CMMB jsou absolventi uměleckých škol (HAMU, konzervatoř), hráči předních českých orchestrů (Orchestr Národního divadla, Plzeňská filharmonie) a věnují se také hudebně-pedagogické činnosti. Součástí repertoáru nejsou totiž jen skladby s folklorními prvky (např.: čardáše, maďarské a cikánské melodie), ale také filmové melodie (Cirkus Humberto, Tenkrát na Západě, Sherlock Holmes, James Bond, Piráti z Karibiku, Schindlerův seznam, atd.), popové a rockové hity (Queen, Metallica, Deep Purple, Europe, atd.) a skladby a aranže různých skladatelů (Brahms, Paganini, Offenbach, atd.)..

Můžeme Vám slíbit úžasný hudební zážitek.