Noc na zámku

Zámek Úsobí se nachází v samém srdci Vysočiny, jen kousek od krásných měst s bohatou historií, Jihlavy,  Havlíčkova Brodu a Humpolce. Apartmány, ve kterých budete ubytováni, nabízejí komfortní odpočinek pro všechny naše hosty. Navíc si mohou hosté také vybrat z nespočtu zážitků v blízkém i širokém okolí.

Zámek nabízí 4 apartmány. V každém z nich najdete obývací pokoj, ve kterém nechybí krbová kamna, ložnici a vlastní sociální zařízení. Jeden z apartmánů disponuje dvěma ložnicemi a malou kuchyní.

Součástí zámku je také Šenk u Bílé paní,  uzavřené nádvoří s posezením, Rytířský a Erbovní sál pro 120 osob a zámecká kaple. Dále je k dispozici francouzský park s výhledem na zámek. Ničím nerušený odpočinek si můžete dopřát ve vířivce nebo při masáži.

Pobyt na zámku můžete ztrávit aktivně a poznat tak krásy okolí. Na své si přijdou milovníci přírody, sportovci i obdivovatelé historie. Přijeďte relaxovat, načerpat sílu z okolní přírody, zasportovat si, prohlédnout zajímavé památky jako hrad Lipnice, Jihlavské podzemí, zříceninu hradu Orlík nebo zámek Telč.  Sportovcům nabídne velké množství cyklotras a turistických tras. Pro lyžaře a cyklisty je k dispozici úschova jízdních kol a lyží v prostoru zámku. 

Rezervace pobytu

Zarezervujte si zámecké apartmány včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.