Svatební hostina

Pro slavnostní hostinu a taneční zábavu vám poslouží Rytířský a Erbovní sál, které jsou navzájem propojeny a skýtají tak dostatek prostoru a pohodlí. Vaši svatební tabuli kompletně zařídíme (uspořádání, výzdoba, jmenovky k zasedacímu pořádku) včetně hostiny, pro kterou nabízíme jak tradiční menu, tak sestavení menu dle vašich chutí a představ.

Pro pozdější hodiny Vašich oslav nabízíme slavnostní raut dle Vašich požadavků, který Vám sestavíme na základě Vaší konzultace s naším šéfkuchařem. Dále nabízíme možnost grilování v kamenném krbu na nádvoří zámku (pečené sele, kýty, ražniči, steaky) apod. Raut je možné uspořádat ve vnitřních prostorách zámku, v zámeckém šenku či na nádvoří. K dispozici je venkovní parket na nádvoří.

...............................................................................................................................................................................................Svatební hostinu lze uspořádat v Rytířském či Erbovním sále. Tyto sály jsou dostatečné prostorné pro velké svatby a mají příjemnou slavnostní atmosféru. Další z možností je Šenk u Bílé Paní, který se nachází v těsné blízkosti nádvoří zámku na kterém je prostorný taneční parket a kamenný krb vhodný na grilování. 

Původní text: Pro svatební hostinu se i svou kapacitou plně vybízí Rytířský a Erbovní sál. Další z možností je šenk u Bílé Paní a zábava spojená s rautem a grilováním na nádvoří , které disponuje též tanečním parketem.